Dzień Otwarty Szkoły w naszej szkole

 

W dniu 25 kwietnia odbył się w szkole tradycyjny Dzień Otwarty Szkoły. W zorganizowanych grupach przyjechali gimnazjaliści ze Skoczowa, Brennej, Górek, Goleszowa, Dębowca, Drogomyśla, Ochab, Pierśćca i Pogórza oraz indywidulanie rodzice z zainteresowanymi gimnazjalistami z innych miejscowości.

Uczniowie i nauczyciele szkoły przygotowali prezentację kierunków proponowanych w ofercie edukacyjnej. Są to zawody: technik rolnik, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk oraz w branżowej szkole I stopnia: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, kucharz i oferta wielozawodowa. Gimnazjaliści zobaczyli też szkolny ogród, który prowadzą architekci krajobrazu oraz stanowisko odkrywki glebowej. Ozdobą wydarzenia była wystawa ciągników i maszyn rolniczych uczniów technikum rolniczego i zasadniczej szkoły zawodowej, a także ciągnik siodłowy ucznia technikum logistycznego. Gospodarzem całości była klasa IIIa, która bardzo dzielnie się spisała, a pomagali wybrani uczniowie innych klas. Koordynatorem wszystkich działań była Barbara Pasieka, pedagog szkolny.

Zainteresowanych szkołą innych gimnazjalistów zapraszamy do osobistej wizyty w szkole, gdzie będzie można na bieżąco uzyskać wszystkie ważne informacje.

Oto fotoreportaż z naszego szkolnego święta.